Spoštovani starši!

Z veseljem vas obveščamo, da se v torek, 26. januarja 2021, prične postopno odpiranje šol.

Glede na Odlok vlade se prvi v šole vračajo učenci 1. triade. Za učence od 4. do 9. razreda bomo pouk še vedno izvajali na daljavo.

Delo bo potekalo v skladu z aktualnimi navodili in priporočili pristojnih inštitucij. Jutranje varstvo bo organizirano od 7. 30 naprej, podaljšano bivanje pa do 16.00. Pri delu z učenci bodo upoštevana poostrena higienska priporočila za izvajanje pouka v osnovni šoli za preprečevanje širjenja sars-CoV-2. Pouk naj obiskujejo le zdravi učenci.

Za učence, ki se vračajo v šolo, bo organizirana prehrana po prijavah, oddanih na začetku šolskega leta. Za učence, ki se še naprej šolajo od doma in so naročeni na šolsko prehrano, bo šola še naprej zagotavljala topli obrok.

Podrobnejše informacije boste starši prejeli po elektronski pošti najkasneje v ponedeljek, 25. januarja 2021.

Zaposleni v šoli se bomo v največji meri, in v okviru naših možnosti, potrudili, da bo ponovno všolanje varno. Veselimo se ponovnega srečanja z našimi učenci. Vas, spoštovani starši, pa prosimo za dobro in strpno sodelovanje tudi v bodoče.