Zaposleni

 

 

 

Vodstvo

 

Ime in priimek E-pošta
Ravnateljica mag. Đulijana Juričić julijana.juricic@guest.arnes.si
Pomočnica ravnateljice Mateja Zalaznik mateja.zalaznik@guest.arnes.si
Poslovna sekretarka Daniela Kerec daniela.kerec@guest.arnes.si
Računovodstvo Marjana Gvardjančič marjana.gvardjancic@guest.arnes.si
Katja Krasnić katja.krasnic@guest.arnes.si

 

 

 

Drugi strokovni delavci

 

Ime in priimek E-pošta
Šolska svetovalna služba Natalija Plajnšek natalija.plajnsek@guest.arnes.si
Barbara Ogrin barbara.ogrin@guest.arnes.si
Dodatna in strokovna pomoč Petra Iskra petra.iskra@os-trnovo.si
Alenka Dolinar alenka.dolinar@os-trnovo.si
Veronika Grebenc veronika.grebenc@os-trnovo.si
Knjižnica Simona Felicijan simona.felicijan@os-trnovo.si
Irena Vižintin irena.vizintin@os-trnovo.si

 

 

 

Učitelji

 

Ime in priimek Predmet E-pošta
Špela Andreuzzi matematika, OPB spela.andreuzzi@os-trnovo.si
Darinka Aravs razredni pouk darinka.aravs@os-trnovo.si
Danijela Babič razredni pouk danijela.babic@os-trnovo.si
Karmen Baloh razredni pouk karmen.baloh@os-trnovo.si
Mateja Bilavčič slovenščina, OPB mateja.bilavcic@os-trnovo.si
Saša Božović šport sasa.bozovic@os-trnovo.si
Saša Brolih biologija, OPB sasa.brolih@os-trnovo.si
Filipe de Almeida angleščina filipe.de-almeida@os-trnovo.si
Ajda Diaci angleščina ajda.diaci@os-trnovo.si 
Jadranka Dimič Perković razredni pouk jadranka.dimic-perkovic@os-trnovo.si
Iza Dojer razredni pouk iza.dojer@os-trnovo.si
Nevenka Dolenc OPB nevenka.dolenc@os-trnovo.si
Ivan Dović tehnika in tehnologija ivan.dovic@os-trnovo.si
Robertina Dugar VID, matematika robertina.dugar@os-trnovo.si
Žan Filipovič angleščina zan.filipovic@os-trnovo.si
Polonca Fugina slovenščina polonca.fugina@os-trnovo.si
Mojca Furlan OPB mojca.furlan@os-trnovo.si
Igor Gajser laborant igor.gajser@os-trnovo.si
Bojana Glatz glasbena umetnost bojana.glatz@os-trnovo.si
Anita Godler razredni pouk anita.godler@os-trnovo.si
Mojca Gorjup razredni pouk mojca.gorjup@os-trnovo.si
Stanka Ilar vzgojiteljica stanka.ilar@os-trnovo.si
Tina Ilgo kitajščina, OPB tina.ilgo@os-trnovo.si
Romana Jereb razredni pouk romana.jereb@os-trnovo.si
Biserka Kalezić OPB biserka.kalezic@os-trnovo.si 
Tanja Kerec Lovenjak likovna umetnost tanja.kerec-lovenjak@os-trnovo.si
Danijela Klemenčič OPB, DDE danijela.klemencic@os-trnovo.si
Nataša Klun matematika, fizika natasa.klun@os-trnovo.si
Daša Kobe francoščina dasa.kobe@os-trnovo.si
Metka Koder zgodovina, OPB metka.koder@os-trnovo.si
Mojca Kodrič razredni pouk mojca.kodric@os-trnovo.si
Silva Kolman matematika silva.kolman@os-trnovo.si
Alenka Končan šport alenka.koncan@os-trnovo.si
Blanka Konhajzler zgodovina blanka.konhajzler@os-trnovo.si
Merita Korenica angleščina merita.korenica@os-trnovo.si
Tina Korent biologija, naravoslovje tina.korent@os-trnovo.si
Petra Kos nemščina petra.kos@os-trnovo.si
Teja Kovač razredni pouk teja.kovac@os-trnovo.si
Darja Kramar angleščina darja.kramar@os-trnovo.si
Staša Krajnc OPB stasa.krajnc@os-trnovo.si
Irena Krošelj OPB irena.kroselj@os-trnovo.si
Franc Ferdo Kukec geografija franc.kukec@os-trnovo.si
Irena Logar OPB, gospodinjstvo irena.logar@os-trnovo.si
Uma Mehora Fidler razredni pouk uma.mehora-fidler@os-trnovo.si
Klavdija Melinc razredni pouk klavdija.melinc@os-trnovo.si
Nataša Muršec slovenščina natasa.mursec@os-trnovo.si
Bogdan Osolin slovenščina bogdan.osolin@os-trnovo.si
Ina Papić razredni pouk ina.papic@os-trnovo.si
Karin Paškulin šport karin.paskulin@os-trnovo.si
Vida Rupert kemija, naravoslovje vida.rupert@os-trnovo.si
Branka Schwarz OPB branka.schwarz@os-trnovo.si
Ana Lara Schwartbartl angleščina ana.schwarzbartl@os-trnovo.si 
Branko Stepančič OPB branko.stepancic@os-trnovo.si
Sonja Stepančič razredni pouk sonja.stepancic@os-trnovo.si
Sara Šibal razredni pouk sara.sibal@os-trnovo.si
Lidija Štepec razredni pouk lidija.stepec@os-trnovo.si
Nataša Taleski Gržinič matematika natasa.taleski-grzinic@os-trnovo.si
Sonja Tratnik angleščina sonja.tratnik@os-trnovo.si
Jure Turk OPB jure.turk@os-trnovo.si
Katja Vidmar geografija katja.vidmar@os-trnovo.si
Tatjana Vintar razredni pouk tatjana.vintar@os-trnovo.si
Irena Vižintin slovenščina irena.vizintin@os-trnovo.si
Mateja Založnik vzgojiteljica mateja.zaloznik@os-trnovo.si
Manca Zorko OPB manca.zorko@os-trnovo.si

 

 

 

Tehnično osebje

 

Kuhinja

Lorena Langerholc Povh, vodja prehrane, lorena.langerholc@guest.arnes.si

Indir Mešić
Nezira Ibrišević
Damjana Kaplan
Marjetka Lampret
Ana Lukić
Milena Ovčar

 

Hišnik

Aleš Repar

 

Čistilke

Marina Gromilić
Milijana Bijelac
Nevenka Moharić
Senada Čehić
Haska Čaušević
Snježana Milutinović

Dostopnost