V četrtek, 6. februarja 2020, bo v veliki telovadnici šole potekal prvi od dveh izjemnih izobraževalnih prireditvah, ki ga pripravljajo skupaj starši in šola za starše s pričetkom ob 17. uri. Starši – strokovnjaki bodo delili svoje znanje na področjih, zanimivih za vzgojo in vsakdanje življenje, z ostalimi starši in tudi učenci od 7. do 9. razreda. Dogodek je nadgradnja projekta Starši staršem, ki teče že tretje leto in predstavlja novo obliko aktivnega in konstruktivnega vključevanja staršev v šolsko skupnost.

Teme, ki jih bodo predstavili starši – predavatelji, na prvi prireditvi v četrtek, 6. februarja, so:

• Gregor Majdič: Moški in ženski možgani – enaki ali različni
  • Maja Kolšek-Šušteršič: Soočanje z izgubo in žalovanje
  • David Modic: Varnost na internetu

Prireditev bo povezoval Peter Poles.

Na predavanja se lahko prijavite na povezavi https://forms.gle/coySdRQGurvJ89Ph6. Toplo vabljeni tudi učenci 3. triade.

Več o prireditvi v gradivu.

Đulijana Juričić, za projektni tim