V četrtek, 12. 5. 2022,:

• bo za starše učencev 4. razreda ob 16.00 v učilnici 17 (1. nadstropje) potekal roditeljski sestanek na temo letna šola v naravi. Vodila ga bosta strokovni vodja Saša Božović in pedagoška vodja Natalija Plajnšek. Po končanem roditeljskem sestanku bodo do 18.00 razredničarke nadaljevale z govorilnimi urami s starši, ki se bodo predhodno najavili.
  • bodo za ostale starše potekale govorilne ure, in sicer med 16.00 in 18.00. Izjema je učitelj Saša Božović, ki bo začel z govorilnimi urami ob 16.45. Govorilne ure bodo potekale na šoli ob predhodni najavi. Zaradi lažje organizacije starši do srede, 11. 5. 2022, do 15. ure po elektronski pošti sporočijo učiteljem, da bi se želeli udeležiti govorilnih ur. Učitelji bodo staršem preko elektronske pošte sporočili uro termina govorilnih ur.

Pri učiteljih Karmen Baloh in Branki Schwarz (2.c), Nataši Taleski Gržinič, Tini Korent, Filipeju de Almeidi in Robertini Dugar bodo govorilne ure potekale v torek, 17. 5. 2022, med 16.00 in 18.00. Pri učiteljici Danijeli Klemenčič bodo govorilne ure potekale v sredo, 18. 5. 2022. Govorilne ure bodo potekale na šoli ob predhodni najavi. Zaradi lažje organizacije starši do ponedeljka, 16. 5. 2022, do 15. ure po elektronski pošti sporočijo učiteljem, da bi se želeli udeležiti govorilnih ur. Učitelji bodo staršem preko elektronske pošte sporočili uro termina govorilnih ur.

Več informacij v obvestilu.

Elektronski naslovi učiteljev

Mateja Zalaznik, pomočnica ravnateljice